☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim
Herb Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim

Poniedziałek 26.08.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Jednostki pomocnicze Gminy Drawsko Pomorskie   

Lp.

Nazwa jednostki pomocniczej

Teren działania

jednostki - ulice

Imię i nazwisko Przewodniczącego Zarządu Osiedla

Skład Zarządu Osiedla

1.

Osiedle Nr 1

Samorządu Mieszkańców

w Drawsku Pomorskim

 

Siedziba:

Drawsko Pomorskie

11 Pułku Piechoty

 

 

Basztowa, Bednarska, Bydgoska, Brzozowa, Sybiraków, Bolesława Chrobrego, Park Fryderyka Chopina, Cmentarna, Dworcowa, Gajowa, Gnieźnieńska, Plac Gdański, Plac Grudziądzki, Jagiellońska, Plac Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jana Kilińskiego, Kaszubska, Kaliska, Plac Marii Konopnickiej, Kolejowa, Koleśno, Plac Konstytucji, Kujawska, Kupiecka, Plac Leopolda Kuczerawego, Leśna, Łowicka, Łąkowa, 4-go Marca, Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Stanisława Okrzei, Plac Elizy Orzeszkowej, Pocztowa,  11-go  Pułku Piechoty od nr 1 do skrzyżowania  z ul.ul. Grunwaldzką  i Słowiańską, Podmiejska, Pomorska, Polna, Poznańska, Ratuszowa, Słowiańska, Seminaryjna, Gen. Władysława Sikorskiego, Ks. Stanisława Staszica, Sadowa, Słoneczna, Jana Sobieskiego, Spokojna, Starogrodzka, Szczecińska, Śląska, Józefa Piłsudskiego, Obrońców Westerplatte na odcinku od ul. Bolesława Chrobrego do Przedszkola Nr 4, Wodna,Warszawska, Warmińska, Zamkowa, Zdroje, Złocieniecka.

Eugeniusz Kuliga

1. Duda Stanisława

2. Jarmarczyk Maria

3. Kempa Jadwiga

4. Kuczerawa Janina

5. Kwiatkowska Ewa

6. Stasiak Zbigniew

2.

Osiedle Nr 2

Samorządu Mieszkańców

w Drawsku Pomorskim

 

Siedziba:

Drawsko Pomorskie

ul. Gierymskiego 2

 

Akacjowa, Bieszczadzka, Boczna, Droga Wiśniowa, Józefa Chełmońskiego, Działkowca, Juliana Fałata, Aleksandra Gierymskiego, Głogowa, Grunwaldzka, Artura Grottgera, Gdyńska, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Karpacka, Krótka, Królewiecka, Lubuska, Józefa Tadeusza Makowskiego, Marynarska, Jana Matejki, Mazurska, Miodowa, Morska, Sudecka, Tatrzańska, Kłosy, Juliusza Kossaka, Kosynierów, Jacka Malczewskiego, Obrońców Westerplatte od Przedszkola do Toruńskiej, Piotra Michałowskiego, Adama Mickiewicza, Połczyńska, Plac Bałtycki, Bolesława Prusa, Witolda Reinera, Henryka Rodakowskiego, Rzemieślnicza, Henryka Siemiradzkiego, Juliusza Słowackiego, Jana Stanisławskiego, Stolarska, Wielkopolska, Stanisława Witkiewicza, Świętokrzyska, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Michała Wywiórskiego, Toruńska, Stefana Żeromskiego, Juliana Tuwima, Lipowa, 11-go Pułku Piechoty od Placu Bałtyckiego, Gen. Tadeusza Kościuszki, Zakopiańska

Zdzisław

Bujnowski

1. Mariusz Gendek

2. Zbigniew Gende

3. Jaźwińska - Błyskoń Małgorzata

4. Elżbieta Komorowska

5. Iwona Łukaszewska

6. Anna Musiałowska

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Elżbieta Komorowska
(2019-06-25 14:37:08)
Ostatnio zmodyfikował:
Elżbieta Komorowska
(2019-06-25 14:42:03)
 
 
ilość odwiedzin: 2505581

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X