☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim
Herb Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim

Poniedziałek 26.08.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Sołtysi i Rady Sołeckie Gminy Drawsko Pomorskie - kadencja 2019 - 2024

 

Lp.

 

Sołectwo

Teren działania sołectwa (miejscowości)

 

Nazwisko i imię Sołtysa

 

Skład Rad Sołeckich

Statuty

  1.  

Borne

Borne, Jutrosin, Kolno

Krywulko Ewa

Prokocim Agnieszka

Wiśniewska Agnieszka

Grzybicka Anna

Skoczylas Alicja

Gehrmann Emanuel

Uchwała
Nr III/23/2019
z 28 lutego 2019 r.

  1.  

Dalewo

Dalewo

Bacic Joanna

Kokoszka Małgorzata

Kobyłt Anieszka

Kobyłt Sebastian

Toś Wojciech

Wrzosek Edyta

  1.  

Dołgie

Dołgie, Grzybno, Węglin

Mroczek Urszula

Chimkowska Kamila

Szpejda Barbara

Serafin Bogusław

Mroczek Paweł

  1.  

Gudowo

Gudowo

Grzyb Krystyna

Strajch Rafał

Ślusarska Marzena

Kruczek Grzegorz

Brzezińska Barbara

Adamska Irena

  1.  

Jankowo

Jankowo, Kumki, Krzynno, Ustok, Zbrojewo

Krymowska – Janusz Agnieszka

Tomaszewska Dorota

Łataś Elżbieta

Skibińska Monika

Godlewska Alicja

  1.  

Jelenino

Jelenino, Szczytniki

Wiśniewska Izabela

Milcz Ireneusz

Samoćko Teresa

Wiśniewski Radosław

Boruc Renata

Wasilewska Magdalena

  1.  

Konotop

Konotop, Karwice, Żołędowo

Derda Henryk

Kurian Mirela

Hańczak Małgorzata

Sobolewska Justyna

Jarzyna Bożena

Dowbeńko Grzegorz

  1.  

Linowno

Linowno

Sewerynowicz Renata

Wełna Jolanta

Antczak Stanisława

Sewerynowicz Krzysztof

Sewerynowicz Leszek

Kudelski Marcin

  1.  

Łabędzie

Łabędzie

Lizak Eugeniusz

Ciechomska Anna

Lizak Danuta

Krawczyk Ewa

Kutkowski Krzysztof

Gajewski Tomasz

  1.  

Mielenko Drawskie

Mielenko Drawskie, Oleszno, Woliczno, Ziemsko

Szczechowiak Andrzej

Maszkowska Danuta

Joniec Janina

Pasieka Barbara

Bartosiewicz Marta

Kuźnik Zdzisław

  1.  

Nętno

Nętno, Lasocin

Krzywicka Monika

Grzywański Piotr

Wyszyńska Hanna

Krzywicki Janusz

Podolski Przemysław

Adamczyk Aneta

  1.  

Ostrowice

Ostrowice, Donatowo

Adamczyk Ireneusz

Bany Igor

Kłos Monika

Samoćko Andrzej

Skraba Roman

Oleszczuk Agnieszka

  1.  

Przytoń

Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn

Jagieła Ewa

Łukaszewska Aleksandra

Jagieła Paula

Teodorczyk Jolanta

Łukaszewska Agnieszka

Kamińska Ewelina

  1.  

Rydzewo

Rydzewo

Kołodziej Piotr

Kapuścińska Mariola

Dolak Dagmara

Zamiela Lucyna

Gendek Ireneusz

Strugała Katarzyna 

  1.  

Suliszewo

Suliszewo, Zagórki

Skotnicki Mirosław

Wojtów Von Walther Halina

Kobyłt Monika

Wyrzykowska Ewa

Bartnik Agnieszka

Michalczyk Zenon

  1.  

Zagozd

Zagozd, Cianowo, Gajewo, Gajewko

Wróbel Kamila

Wołkowicz Bartłomiej

Klein Maja

Kozak Wioletta

Rzepka Irena

Kwaśniak Edyta

  1.  

Zarańsko

Zarańsko, Roztoki

Malec Regina

Zadrożny Marek

Zbożnik Justyna

Mroczek Józef

Kościukiewicz Janina

Kopeć Maria

  1.  

Żółte

Żółte, Olchowiec, Żółcin

Kowalczyk Wojciech

Malec Wojciech

Urbanowicz Magdalena

Pietkiewicz Aneta

Stańczykowski Paweł

Kowalczyk Dawid

Kontakt: Biuro Rady, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 41, 78 – 500 Drawsko Pomorskie,

tel. 94 34 46 842

 

 

Wytworzył:
Elżbieta Komorowska
Udostępnił:
Elżbieta Komorowska
(2019-05-09 11:20:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Elżbieta Komorowska
(2019-05-09 11:42:00)
 
 
ilość odwiedzin: 2505552

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X