☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim
Herb Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim

Wtorek 19.11.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

numery telefonów

URZĄD MIEJSKI W DRAWSKU POMORSKIM
ul. Gen.Wł.Sikorskiego 41, 78-500 Drawsko Pomorskie
tel. 94 36 334 85 do 87; fax 94 36 331 13; e-mail: drawsko@post.pl 

STANOWISKO
Imię i nazwisko pracownika
nr pok.
tel.bezpośredni
adres e-mail
Burmistrz - Czerwiński Krzysztof 210 94 3633 485 burmistrz@drawsko.pl
Z-ca Burmistrza - Kabat Ireneusz 210 94 3633 485 i.kabat@drawsko.pl
Sekretarz Gminy - Kardaś Joanna
207
94 3446 833
sekretarz@drawsko.pl
Skarbnik Gminy - Jędrzejewska-Garbacz Jadwiga 106 94 3446 844 skarbnik@drawsko.pl
 
REF. OGÓLNO-ORGANIZACYJNY - OG
kier.ref. - Joanna Kardaś - Sekretarz Gminy
205a
94 3446 833
administracja@drawsko.pl
z-ca kier./archiwum zakładowe - Kowalska Marcelina 205 94 3446 827 m.kozak@drawsko.pl
sekretariat - Sylwia Wysoczańska 210 94 3633 485-7 drawsko@post.pl
kadry - Żukowska Marzena
210
94 3446 826
m.zukowska@drawsko.pl
informacja - Stasiełowicz Beata, (zast.) - Joanna Bacic
117
94 3446 821
j.bacic@drawsko.pl
obsługi obywateli /inform/ - Janina Szynal
117
94 3446 821
j.szynal@drawsko.pl
spr. organizacyjne - Brusanowska Agata
205
94 3446 825
sekretariat@drawsko.pl
obsługa rady miejskiej i org. pomocniczych - Komorowska Elżbieta
306
94 3446 842
e.komorowska@drawsko.pl
fundusz sołecki - Łatkowska Joanna
306
94 3446 829
fundusze@drawsko.pl
informatyk - Hnatewicz Mirosław
307
94 3446 843
hnatewicz@drawsko.pl
 
REF. PLANOWANIA BUDŻETU I FINANSÓW - PBF
kier. ref. - Zielińska Danuta
103
94 3446 803
d.zielinska@drawsko.pl
księgowość budżetowa - Grzymska Agnieszka
104
94 3446 804
a.grzymska@drawsko.pl
księgowości budżetowej i podatków - Hrynkiewicz Paulina
105
94 3446 806
p.hrynkiewicz@drawsko.pl
księgowość budżetowa - Dowżycka Agnieszka
105 
94 3446 807
a.dowzycka@drawsko.pl
księgowość budżetowa - Roszak Małgorzata
107
94 3446 808
m.roszak@drawsko.pl
płace - Zawadzka Alina
94 3446 809
a.zawadzka@drawsko.pl
księgowość podatkowa - Zdun Agnieszka
108
94 3446 810
agn.zdun@drawsko.pl
obsługa kasowa - Belnik Jadwiga
j.belnik@drawsko.pl
 
REF. PODATKÓW I OPŁAT ORAZ WINDYKACJI - POW
kier. ref. - Marecka Lucyna
116
94 3446 820
l.marecka@drawsko.pl
wymiar podatk. - Nowicz Urszula
102
94 3446 801
u.nowicz@drawsko.pl
wymiar podatk. - Pietrasik Katarzyna
94 3446 802
k.pietrasik@drawsko.pl
podatki i opłaty - Małocha Elżbieta
94 3446 802
e.malocha@drawsko.pl
windykacja, podatki i opłaty - Tymińska Anna
114
94 3446 817
a.tyminska@drawsko.pl
windykacja i opłaty lokalne - Łataś Elżbieta
94 3446 816
e.latas@drawsko.pl
 
Sam.stan.ds. POZYSKIWANIA FUNDUSZY - PF
specjalista - Marczewska-Cygan Kamila
205
94 3446 828
projekty@drawsko.pl
 
REF. PROMOCJI i SPORTU - PR
kier.ref.- Cygan Adam
206
94 3446 831
a.cygan@drawsko.pl
komunikacja społeczna - Łukasz Marcin
206
94 3446 831
m.lukasz@drawsko.pl
ref. Magiera Anna
206
94 3446 832
a.magiera@drawsko.pl
kultura, sport i rekreacja - Piłatowska Małgorzata
206
94 3446 832
sport@drawsko.pl
promocja gminy - Ziętarska Marta
206
94 3446 832
m.zietarska@drawsko.pl
 
REF. PLANOWANIA I GOSP. NIERUCHOMOŚCIAMI - GN
kier.ref - Hnatkowski Marcin
110
94 3446 812
nieruchomosci@drawsko.pl
gosp. nieruchomościami i geodezja - Nowak Monika
111
94 3446 813
m.nowak@drawsko.pl
gosp.nieruchomościami - Górzyński Paweł
111
94 3446 813
p.gorzynski@drawsko.pl
gosp.nieruchomościami - Pokutyńska Marta, W.Szadziewicz (zastępstwo)
111
94 3446 813
m.pokutynska@drawsko.pl
REF. INWESTYCJI i ROZWOJU LOKALNEGO - IR
kier.ref. - Bejnarowicz Dawid
214
94 3446 837
d.bejnarowicz@drawsko.pl
zamówienia publiczne - Rudzki Dariusz
212
94 3446 834
inwestycje@drawsko.pl
budownictwo i gospodarka komunalna - Monika Daciów-Grabicka
213
94 3446 835
m.daciow-grabicka@drawsko.pl
inwestycje i remonty - Chojnacka Joanna, A.Zdun (zastępstwo)
a.zdun@drawsko.pl
zarządzanie drogami - Grońska Mariola
215
94 3446 838
drogi@drawsko.pl
inwestycje drogowe - Wiśniewski Przemysław
p.wisniewski@drawsko.pl
 
BIURO SPRAW OBYWATELSKICH - SO
sprawy wojskowe -  Ferenc Jowita
115
94 3446 819
kw@drawsko.pl
obrona cywilna - Miszta Radosław
115
94 3446 818
oc@drawsko.pl
ewidencja ludności i dowodów osobistych - Adamczyk Mirella
113
94 3446 814
94 3633 488
m.adamczyk@drawsko.pl
g.kowalonek@drawsko.pl
ewidencja ludności - Klebeko-Kowalonek Grażyna
 
BIURO OBSŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWEJ SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - BFK
koord. biura/finanse i księgowość - Noga Mariola
309
94 3446 846
m.noga@drawsko.pl
księgowość budżetowa - Malec Paulina
94 3446 847
p.mroczek@drawsko.pl
księgowość budżetowa - Kubrak-Jonak Anna 309 94 3446 847 a.jonak@drawsko.pl
księgowość budżetowa - Bencin Kamila 308 94 3446 845 k.bencin@drawsko.pl
księgowość budżetowa, płace - Stelmaszczyk Agnieszka
308
94 3446 845
a.stelmaszczyk@drawsko.pl
 
SAMODZIELNE STANOWISKO ds. OBSŁUGI PRAWNEJ UM - OP
radca prawny - Czepe Jolanta
201
94 3446 823
radca@drawsko.pl
radca prawny - Flatow Piotr
 
SAMODZIELNE STANOWISKO ds. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
inspektor - Zdyr Rafał
301
94 3446 864
iod@drawsko.pl
                                                                                        REF. SPRAW SPOŁECZNYCH - SP      
kier.ref. - Chmielecka Monika 204 94 3446 861 oswiata@drawsko.pl
działalność gosp. i stypendia - Jakubowska Małgorzata 203 94 3446 863 m.jakubowska@drawsko.pl
administracja oświatowa - Wasilewska Marta 204 94 3446 862 m.wasilewska@drawsko.pl
administracja oświatowa - Okoń Joanna 204 94 3446 824 j.okon@drawsko.pl
 
REF.ROLNICTWA i OCHR.ŚRODOWISKA - ROŚ budynek w Parku Chopina 2 - parter
kier.ref./ds.ochr.środowiska - Głuchowski Radosław
 
94 3446 850
r.gluchowski@drawsko.pl
gosp.odpadami - Gałązkiewicz Andrzej
 
94 3446 852
a.galazkiewicz@drawsko.pl
gosp. odpadami i roln. - Krucewicz Anna
 
94 3446 851
a.krucewicz@drawsko.pl
ochrona środowiska i rolnictwo - Lasota-Nowak Sara
 
94 3446 851
s.lasota@drawsko.pl
ochrona środowiska i rolnictwo (zast.) -  Iwańska Marta
 
94 3446 851
m.iwanska@drawsko.pl
ochrona środowiska - Bułczyński Stanisław
 
94 3446 853
s.bulczynski@drawsko.pl
ochrona środowiska - Januszkiewicz Janina
 
94 3446 849
j.januszkiewicz@drawsko.pl
kształt. terenów zieleni - Matuszewska Magdalena
 
94 3446 854
m.matuszewska@drawsko.pl
ochr.środowiska i roln. - Płaza Wiesław
 
94 3446 849
w.plaza@drawsko.pl
 
URZĄD STANU CYWILNEGO - USC - budynek pl. Elizy Orzeszkowej 3
kier.urzędu - Kostrzewa Mariola
94 3632 446
usc@drawsko.pl
h.kolodziejczyk@drawsko.pl
z -ca kier.urzędu - Kołodziejczyk-Zubik Hanna
 
STRAŻ MIEJSKA - SM - Budynek dworca PKP - ul. Kolejowa 1
komendant
Kurowski Maciej  
 
sm@drawsko.pl
strażnicy miejscy
Kujawka Krzysztof
Lis Mateusz
Matusiak Piotr
Rzeszuto Jerzy 
Sulima Tomasz
Patrol samoch.
782 303 217

mandaty@drawsko.pl

 
REF. OPIEKI NAD ZABYTKAMI - budynek ul. Kilińskiego 4
kier. Hołubczat Elżbieta
94 713 76 51
muzeum@drawsko.pl
edukacja i dokumentacja zabytków i zbiorów muzealnych - Kulig Agnieszka   muzeum2@drawsko.pl
opieka nad eksponatami muzealnymi - Drobek Monika    
 
Wytworzył:
Udostępnił:
Agata Brusanowska
(2015-10-02 12:59:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Agata Brusanowska
(2019-11-13 08:09:39)
 
 
ilość odwiedzin: 2607441

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X