Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim
Herb Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim

Piątek 24.03.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

numery telefonów

URZĄD MIEJSKI W DRAWSKU POMORSKIM
ul. Gen.Wł.Sikorskiego 41, 78-500 Drawsko Pomorskie
tel. 94 36 334 85 do 87; fax 94 36 331 13; e-mail: drawsko@post.pl 
STANOWISKO
Imię i nazwisko pracownika
nr pok.
tel.bezpośredni
adres e-mail
Burmistrz
Ptak Zbigniew
210
94 36 33 485
drawsko@post.pl
Z-ca Burmistrza
Tobiszewski Marek
210
94 36 33 485
Sekretarz Gminy
Koba Elżbieta
207
94 34 46 833
sekretarz@drawsko.pl
Skarbnik Gminy
Jędrzejewska-Garbacz Jadwiga
106
94 34 46 844
94 34 46 858
skarbnik@drawsko.pl
REFERAT OGÓLNO-ORGANIZACYJNY - OG
kier.ref.
Aleksandrowicz Genowefa
204
94 34 46 826
administracja@drawsko.pl
ds.sekr.urzędu /sekretariat/
Bogin Alicja
210
94 36 33 485-7
drawsko@post.pl
ds.obsługi obywateli /inform/
Boral Danuta
117
94 34 46 821
 
ds.obsługi obywateli
Kozak Marcelina
203
94 34 46 824
 
ds.obsługi obywateli
Roszak Beata
203
94 34 46 824
b.roszak@drawsko.pl
ds. organizacyjnych
Brusanowska Agata
204
94 34 46 825
sekretariat@drawsko.pl
ds.obsł. rady miejskiej i org. pomorniczych
Komorowska Elżbieta
306
94 34 46842 
94 36 32021
e.komorowska@drawsko.pl
informatyk
Hnatewicz Mirosław
307
94 34 46 843
hnatewicz@drawsko.pl
REFERAT PLANOWANIA BUDŻETU I FINANSÓW - PBF
kier. ref.
Zielińska Danuta
103
94 34 46 803
d.zielinska@drawsko.pl
ds. księgow.budż.
Umecka  Teresa
104
94 34 46 804
 
ds. księgow.budż.
Zybała Henryka
104
94 34 46 805
 
ds. księgow.budż.
Dowżycka Agnieszka
105 
94 34 46 807
 
ds. księgow.budż.
Roszak Małgorzata
107
94 34 46 808
 
ds. płac i rozliczeń podatku dochodow.
Zawadzka Alina /płace/
94 34 46 809
94 36 32 207
 
ds.księgow. podatk.
Zdun Agnieszka
108
94 34 46 810
 
ds.obsługi kasowej /kasa/
Belnik Jadwiga
 
REFERAT PODATKÓW I OPŁAT ORAZ WINDYKACJI - POW
kier. ref.
Marecka Lucyna
116
94 34 46 820
l.marecka@drawsko.pl
ds.wymiaru podatk.
Nowicz Urszula
102
94 34 46 801
 
ds.wymiaru podatk.
Kuchta Barbara
94 34 46 802
 
ds.windykacji, podatk. i opłat
Anna Tymińska
114
94 34 46 817
 
ds.windykacji i opłat lokaln.
Łataś Elżbieta
94 34 46 816
 
REFERAT POZYSKIWANIA FUNDUSZY - PF
kier. ref
Marczewska-Cygan Kamila
205
94 34 46 828
projekty@drawsko.pl
ds.funduszy pom.
Łatkowska Joanna
205
94 34 46 829
 
REFERAT PROMOCJI - PR
kier.ref
Cygan Adam
206
94 34 46 831
a.cygan@drawsko.pl
ds.kultury, sportu i rekreacji
Piłatowska Małgorzata
206
94 34 46 832
sport@drawsko.pl
ds. promocji gminy
Górzyński Paweł
206
94 34 46 832
promocja@drawsko.pl
Informacja Turystyczna ul. Kolejowa 1 /budynek dworca PKP
ds. obsługi IT
Skurczyński Grzegorz
IT
94 36 32503

informacjaturystyczna@drawsko.pl

ds.komunikacji społ
Łukasz Marcin
IT
REF.URBANISTYKI, ROZWOJU LOKALNEGO I GOSP. NIERUCHOMOŚCIAMI-URN
kier.ref.
Zdun Adam
214
94 34 46 837
a.zdun@drawsko.pl
z-ca.kier./ds. plan.przestrz
Hnatkowski Marcin
110
94 34 46 812
nieruchomosci@drawsko.pl
ds.gosp. nieruch.i geodezji
Nowak Monika
111
94 34 46 813
 
ds. gosp.nieruchomościami
Szadziewicz Władysława
111
94 34 46 813
 
ds.zamówień publicznych
Rudzki Dariusz
212
94 34 46 834
inwestycje@drawsko.pl
ds. budown. i gosp.komun.
Graca Grzegorz
213
94 34 46 835
g.graca@drawsko.pl
ds. inwestycji i remontów
Chojnacka Joanna
budownictwo@drawsko.pl
ds. zarządzania drogami
Grońska Mariola
215
94 34 46 838
drogi@drawsko.pl
ds.inwest. drogowych i odwodnienia dróg
Wiśniewski Przemysław
 
SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ROZWOJU LOKALNEGO - RL
ds.rozwoju lokalnego
Puchalski Daniel
212
94 34 46 834
d.puchalski@drawsko.pl
BIURO SPRAW OBYWATELSKICH - SO
koordynator biura /ds.wojskowych
Wilczyńska Halina
115
94 34 46 819
 
ds. ewid. ludności i dowodów osobist.
Adamczyk Mirella
113
94 34 46 814
94 36 33 488
ewidencja@drawsko.pl
ds. ewid. ludności
Klebeko-Kowalonek Grażyna
BIURO OBSŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWEJ SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - BFK
koord. biura/ ds.finans.-księgow.
Noga Mariola
309
94 34 46 846
m.noga@drawsko.pl
ds. księg. budżet.
Malec Paulina
94 34 46 847
 
ds. księg. budżetowej
Stelmaszczyk Agnieszka
 
ds. płac
Majewska Krystyna
308
94 34 46 845
 
SAMODZIELNE STANOWISKO ds. OBSŁUGI PRAWNEJ UM - OP
radca prawny
Czepe Jolanta
201
94 34 46 823
radca@drawsko.pl
radca prawny
Flatow Piotr
SAMODZ. STAN. PEŁNOM. ds.OCHRONY INF. NIEJAWNYCH i OBRONY CYWILNEJ - IOC
pełnomocnik
Chilko Józef
115
94 34 46 818
oc-drawsko@list.pl
REF. ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA - ROŚ - Park Chopina 2 w Drawsku Pom. - parter
z-ca kier./p.o.
/ds.ochr.środowiska
Głuchowski Radosław
 
94 34 46 850
ekologia@drawsko.pl
ds. gosp.odpadami
Gałązkiewicz Andrzej
 
94 34 46 852
a.galazkiewicz@drawsko.pl
ds. gosp. odpadami i roln.
Krucewicz Anna
 
94 34 46 851
a.krucewicz@drawsko.pl
ds. ochrony środowiska
Bułczyński Stanisław
 
94 34 46 853
s.bulczynskai@drawsko.pl
ds.kształt. terenów zieleni
Matuszewska Magdalena
 
94 34 46 854
m.matuszewska@drawsko.pl
ds.ochr.środowiska i roln.
Płaza Wiesław
 
94 34 46 849
w.plaza@drawsko.pl
REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH - SP - Park Chopina 2 w Drawsku Pomorskim – I piętro
kier.ref.
Chmielecka Monika
17
94 34 46 861
oswiata@drawsko.pl
ds.działalności gosp. i stypendiów
Jakubowska Małgorzata
15
94 34 46 863
m.jakubowska@drawsko.pl
ds. administr.-oświatowych
Wasilewska Marta
16
94 34 46 862
m.wasilewska@drawsko.pl
URZĄD STANU CYWILNEGO - USC - pl. Elizy Orzeszkowej 3 w Drawsku  Pomorskim 
kier.urzędu
Kostrzewa Mariola
94 36 32 446
usc@drawsko.pl
z -ca kier.urzędu
Kołodziejczyk-Zubik Hanna
STRAŻ MIEJSKA - SM - Budynek dworca PKP - ul. Kolejowa 1 w Drawsku Pomorskim
komendant
Kurowski Maciej  
 
sm@drawsko.pl
strażnicy miejscy
Chała Krzysztof 
Kujawka Krzysztof
Matusiak Piotr
Miszta Radosław
Rzeszuto Jerzy 
Sulima Tomasz
Wysoczańska Sylwia 
Patrol samoch.
782 303 217

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Agata Brusanowska
(2015-10-02 12:59:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Agata Brusanowska
(2017-01-19 07:23:18)
 
 
ilość odwiedzin: 1797233

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X