☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim
Herb Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim

Poniedziałek 16.09.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Sołectwa Gminy Drawsko Pomorskie
Lp.
Nazwa sołectwa
Teren działania sołectwa(miejscowości)
Liczba mieszkańców
Imię i nazwisko Sołtysa
Składy Rad Sołeckich
 
dane na 01.04.2011
dane na 02.11.2017
1.
Dalewo
Dalewo
137
112
Adam Mularczyk
1. Ceszelski Jan
2. Kobyłt Henryk
3. Kokoszka Małgorzata
4. Psujek Dorota
statut
2.
Gudowo
Gudowo
467
419
Krystyna Grzyb
1. Adamski Kazimierz
2. Cichoń Ewelina
3. Strajch Rafał
4. Ślusarska Marzena
statut
3.
Jankowo
Jankowo, Kumki, Krzynno,
Ustok, Zbrojewo
645
605
Agnieszka
Krymowska-Janusz
1. Godlewska Alicja
2. Kamiński Andrzej
3. Skibińska Monika
4. Skibiński Mariusz
statut
4.
Konotop
Konotop, Karwice, Żołędowo
250
238
Henryk Derda
 
1. Dowbeńko Grzegorz
2. Kapuściak Małgorzata
3. Knefel Barbara
4. Rumowska Dorota
statut
5.
Linowno
Linowno
324
304
Renata Sewerynowicz
1. Kudelski Maciej
2. Kudelski Marcin
3. Makulska Aleksandra
4. Sewerynowicz Katarzyna
5. Sycz Grzegorz
statut
6.
Łabędzie
Łabędzie
385
372
Eugeniusz Lizak
1. Karolewski Wiesław
2. Krawczyk Ryszard
3. Lizak Danuta
4. Mrozik Mirosława
5. Wolanicki Edward
statut
7.
Mielenko Drawskie
Mielenko Drawskie, Woliczno,
Oleszno, Ziemsko
676
548
Andrzej Szczechowiak
1. Bartosiewicz Marta
2. Grabowski Piotr
3. Kuźnik Zdzisław
4. Lewandowski  Zygmunt
5. Nowacka Maria
statut
8.
Nętno
Nętno, Lasocin
231
209
Zbigniew Jędrzejewski
1. Kalinowski Marek
2. Krzywicka Monika
3. Lipnicka Ewa
4.Turkowski Zbigniew
5. Wyszyński Mateusz
statut
9.
Rydzewo
Rydzewo
345
304
Lucyna Zamiela
1. Dolak Dagmara
2. Gendek Ireneusz
3. Łuć Andrzej
4. Michota Wioletta
5. Olczak Eugenia
statut
10.
Suliszewo
Suliszewo, Zagórki
751
639
Mirosław Skotnicki
1. Grzęda Elżbieta
2. Hrynkiewicz Katarzyna
3. Kobyłt Monika
4. Płaza Wiesław
5. Wyrzykowska Ewa
6. Piotr Kwaśny
statut
11.
Zagozd
Zagozd, Cianowo, Gajewko,Gajewo, Golina
336
311
Teresa Łaszniewska
1. Kozak Wioletta
2. Lemańska Anna
3. Lemańska Halina
4. Rzepka Irena
5. Skibińska Krystyna
statut
12.
Zarańsko
Zarańsko, Roztoki
630
556
Regina Malec
1. Kościukiewicz Janina
2. Kowalik Andrzej
3. Mroczek Józef
4. Zadrożny Marek
5. Zbożnik Justyna
statut
13.
Żółte
Żółte, Olchowiec, Żołcin
125
118
Wojciech Kowalczyk
1. Kreft Łukasz
2. Malec Wojciech
3. Pietkiewicz Aneta
4. Stańczykowska Beata
5. Urbanowicz Magda
6. Zieliński Jerzy
statut

 

Wytworzył:
Elżbieta Koba
Udostępnił:
Agata Brusanowska
(2011-04-01 10:50:33)
Ostatnio zmodyfikował:
Elżbieta Komorowska
(2018-02-14 10:02:40)
 
 
ilość odwiedzin: 2526043

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X